Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2011 yılından beri kısmi alanlarda hizmet veren kurumumuz , 2015 yılı itibari ile Ankara ağırlıklı olarak çalışmalarını sürdürmekte. Acil sağlık hizmetleri , hasta nakil hizmetleri olarak gerek halka gerek ise resmi kurumlara hizmet vermekte olup kaliteli , güvenilir hizmetten ödün vermeden başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

HİZMETLERİMİZ

 • KİRALIK AMBULANS

  Sanayi projeleri , inşaat, şantiye, tıp merkezleri, eğitim kurumları, özel ile kamu hastanelerine ve ambulansa ihtiyacınız olduğu her alanda yıllık , aylık, haftalık ve günlük olarak istediğiniz donanım, model ve teknik ekip ile (personel dahil) ambulans kiralama hizmeti verilmektedir.

 • STAND BY ORGANİZASYON GÖREVLENDİRME

  Konser, fuar, alışveriş merkezleri, toplantılar, toplu yemek ve düğün organizasyonları, at binicilik müsabakaları , futbol , basketbol , voleybol , tenis ve diğer spor müsabakalarına tam donanımlı acil yardım ambulansları ile hizmet vermekteyiz.

 • ACİL YARDIM AMBULANSI

  Hastanızda gelişecek olan rahatsızlıklarda tam donanımlı paramedic ATT sürücüden oluşan işinde uzman profesyonel kadromuz ile en acil durumlarda da yanınızdayız. Aynı zamanda yoğun bakım şartlarında tedavi gören ve başka bir hastaneye, şehir e nakillerinizde, isteğe bağlı olarak doktorlu veya standart ekibimiz ile yoğun bakım kapasiteli ambulanslarımızla hızlı güvenilir şekilde nakil işlemini gerçekleştiririz.

 • CENAZE HİZMETLERİ

  Sevdiklerinizi son yolculuklarına uğurlarken yanınızdayız. Cenazenin evden, hastaneden veya bulunduğu yerden alınmasından, defnedilmesine kadar geçen süreçte gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 • NAKİL AMBULANSI

  Bir şehirden başka bir şehir e veya şehir içinde hastaneden eve , evden hastaneye yada dilediğiniz yere tam donanımlı ambulanslarımız ile nakil işlemlerinizi gerçekleştiririz.

 • MEDICAL ESCORT EKİBİ

  Genel durumu iyi ama tarifeli uçakla oturarak veya yanında sağlık personeli olmadan gitmesi mümkün olmayan hastalar söz konusu olduğunda tarifeli uçak arka kısmında hava yolu şirketinin izni ile sedye yerleştirilmekte ve doktor, hemşire veya acil tıp teknisyeni refakatinde transport sağlanmaktadır

Konu zaman ile yarışmaksa biz yanınızdayız…